Bělení lampou Philips ZOOM

Procedura Philips ZOOM je založena na kombinaci působení bělícího gelu s minimálním množstvím peroxidu vodíku a zdroje modrého světla. Zaručuje rychlé a efektivní vybělení téměř každého chrupu.

Díky nízkému obsahu peroxidu vodíku je metoda jednou z nejšetrnějších možností bělení zubů. Odpadá citlivost zubů po zákroku a zuby jsou po bělení nejen krásně bílé, ale struktura skloviny je zacelená, hladká.

Modré světlo aktivuje bělící gel a tak zefektivňuje a urychluje celkovou proceduru bělení zubů. Ta spočívá pouze v jednom dvouhodinovém sezení.

Součástí ceny bělení jsou také nosiče bělícího gelu a samotný gel, abyste mohli doma výsledky bělení ještě podpořit, případně kdykoliv dalším období dobělit.

Výsledky bělení zubů touto metodou jsou ve srovnání s ostatními metodami poměrně dlouhodobé. Výrobce uvádí 2-3 roky, záleží ovšem na stravovacích a životních návycích pacienta (kouření, zvýšená konzumace červeného vína, kávy, čaje, atd.).

Před bělením je vhodné nejdříve absolvovat dentální hygienu a prohlídku lékařem. Bělené zuby musí být zdravé a čisté, jen tak lze dosáhnout optimálního výsledku.

Po bělení je nutné dodržovat tzv. bílou dietu (vyvarovat se konzumace potravin a nápojů, které způsobují zabarvení).

Bělení není vhodné pro těhotné a kojící ženy, dále pak pro osoby mladší 18 let a silné kuřáky.

Cena bělení: (zahrnuje jak bělení ordinační, tak bělení domácí) 6990 Kč

Další články

Při objednání bělení, dentální hygiena zdarma

Při objednání bělení, dentální hygiena zdarma

Při objednání bělení, dentální hygiena zdarma Před realizací bělení, ať ordinačního nebo domácího, je vždy nutná návštěva dentální hygienistky, aby byly zuby perfektně čisté a výsledek bělení potom optimální.  Nyní nabízíme tuto návštěvu zdarma při objednání...

číst více
Dostupnost termínů dentální hygieny

Dostupnost termínů dentální hygieny

Dostupnost termínů dentální hygieny Díky rozšíření týmu o novou dentální hygienistku je nyní možné objednání na dentální hygienu téměř bez čekání. Objednání je možné i pro pacienty, kteří u nás nejsou registrovaní. Slečna Michaela Kailová DiS., naše nová posila, zuby...

číst více

Z našeho Instagramu