Bělení lampou Philips ZOOM

Procedura Philips ZOOM je založena na kombinaci působení bělícího gelu s minimálním množstvím peroxidu vodíku a zdroje modrého světla. Zaručuje rychlé a efektivní vybělení téměř každého chrupu.

Díky nízkému obsahu peroxidu vodíku je metoda jednou z nejšetrnějších možností bělení zubů. Odpadá citlivost zubů po zákroku a zuby jsou po bělení nejen krásně bílé, ale struktura skloviny je zacelená, hladká.

Modré světlo aktivuje bělící gel a tak zefektivňuje a urychluje celkovou proceduru bělení zubů. Ta spočívá pouze v jednom dvouhodinovém sezení.

Součástí ceny bělení jsou také nosiče bělícího gelu a samotný gel, abyste mohli doma výsledky bělení ještě podpořit, případně kdykoliv dalším období dobělit.

Výsledky bělení zubů touto metodou jsou ve srovnání s ostatními metodami poměrně dlouhodobé. Výrobce uvádí 2-3 roky, záleží ovšem na stravovacích a životních návycích pacienta (kouření, zvýšená konzumace červeného vína, kávy, čaje, atd.).

Před bělením je vhodné nejdříve absolvovat dentální hygienu a prohlídku lékařem. Bělené zuby musí být zdravé a čisté, jen tak lze dosáhnout optimálního výsledku.

Po bělení je nutné dodržovat tzv. bílou dietu (vyvarovat se konzumace potravin a nápojů, které způsobují zabarvení).

Bělení není vhodné pro těhotné a kojící ženy, dále pak pro osoby mladší 18 let a silné kuřáky.

Cena bělení: (zahrnuje jak bělení ordinační, tak bělení domácí) 6990 Kč

Další články

Hledáme dentální hygienistku

Hledáme dentální hygienistku

Hledáme posilu do týmu na pozici Dentální hygienistka Samostatná, moderně vybavená ordinace Spolupráce s lékaři a další hygienistkou Příjemná pracovní doba Motivační ohodnocení Profesní růst Nátup možný od září 2024.Ozvěte se nám na mail benkova@rbdent.czDalší články...

číst více
Letos během Vánoc odpočíváme

Letos během Vánoc odpočíváme

Letos během Vánoc odpočíváme PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH,mnoho štěstí, pevné zdraví a spoustu osobních i pracovních úspěchů v roce 2024.Přeje tým Stomatologie RB dent Otevřeno máme do 22. 12. 2023.Mezi svátky budou letos všechny ordinace, jak lékařů, tak...

číst více
Personální změny na dentální hygieně

Personální změny na dentální hygieně

Personální změny na dentální hygieně Od prosince 2023 nastupuje v ordinaci dentální hygieny paní Bc.A.Karina Šimáňková DiS. Nahradí naši druhou hygienistku Míšu Kailovou DiS., která odchází mimo obor plnit si své sny My jí držíme palce a děkujeme za skvělou...

číst více