Rozšíření stomatologického centra RB dent

Na jaře bylo u nás rušněji z důvodu stavebních prací. Probíhalo plánované rozšíření centra o další ordinace. Do nových prostor byly namontované dvě stomatologické soupravy KaVo E50 a KaVo E70, které patří mezi nejlepší na současném trhu.

Posílit jsme se snažili nejdříve dentální hygienu, kde se pro zvýšený zájem posunuly objednací doby až na několik měsíců.

V srpnu 2016 byla uvedena do provozu ordinace pro nového lékaře, kde se o pacienty stará MDDr. Pavel Sekyra. Tím se výrazně zkrátí čekací doba na ošetření, čož bylo hlavním cílem rozšíření centra.

Mimo to, vznikly i nové prostory pro CBCT, sterilizační místnost a připravujeme prostor pro odpočinek pacientů po celkové anestezii.

Další články

Personální změny

Personální změny

Personální změny Od 1/8 končí své působení v našem centru MDDr. Pavel Sekyra. Od září bude pracovat v Jablonci, ve své ordinaci. Tímto mu děkujeme za skvělou dlouhodobou spolupráci. Pacienti z jeho ordinace, kteří budou chtít zůstat v péči RB dentu, se mohou bez...

číst více
Při objednání bělení, dentální hygiena zdarma

Při objednání bělení, dentální hygiena zdarma

Při objednání bělení, dentální hygiena zdarma Před realizací bělení, ať ordinačního nebo domácího, je vždy nutná návštěva dentální hygienistky, aby byly zuby perfektně čisté a výsledek bělení potom optimální.  Nyní nabízíme tuto návštěvu zdarma při objednání...

číst více